Welcome, visitor! [ Oturum aç

Uzun Yol Sürücüyü Olan Kocamı Komşumla Takıldım

Gerçek Seks Hikayeleri Mayıs 13, 2021

Uzun Yol Sürücüyü Olan Kocamı Komşumla Takıldım

Herkese selamlar Manita sex öyküleri okuyucuları. Öncelikle ben burada asıl adımı kullanmayı seçim etmiyorum zira Evlu bir kadınım o sebeple de benim için ileride bir mesele olabilir diye kendi adımı olarak Pembe adını kullanmayı seçtim. Komşumun adı için ise mert demek istiyorum. Öncelikle Lezbiyen Seks Öyküleri ben Evlu bir kadınım ama genç birisiyim henüz 30 yaşındayım çocuğumuz olmadı eşimle ikimiz tek yaşıyoruz. Eşim uzun yol sürücüyü ve zaman zaman da yurt dışına çıkıyor hatta bu son yarıyıllarda çok sık oluyor ben de beni kandırdığından filan şüphelenmeye başladım artık. Evet bu mevzuda haklıyım zira ben ona bir çocuk veremedim belki beni kandırması da bu sebeple olabilir ama yeniden de kendime yediremediğim zamanlar oluyordu. Tabii bir yandan da genç bir kadınım netice itibariyle eşimin aralıksız dışarıda olması bana alaka göstermemesi beni alakaya aç bir hale getiriyordu. Natürel olarak onun olmadığı zamanlarda yalnızlık sürüklüyordum ve hem duygusal hem de cinsel anlamda bir boşluğa düşüyordum. Bu arada dostlar size azıcık kendimden de bahsetmek istiyorum başka bir deyişle ben öyle suratına bakılmayacak bir kadın değilim hatta hoş sayılabilecek kadınlardan birisiyim dışarıda beni gören Mobil Seks Öyküleri erkekler de her zaman gözümün içine bakar benimle birlikte olabilmek için. Sarışın sarih bir kadınım bu mevzu aramızda hiçbir zaman problem olmadı eşimle gayet sarih giyinir etrafımdan da dikkat toplamayı beğenirim. Eşimle de bu sebeple büyük bir aşkla Evlandık hem kadın olarak çok çekici biri olduğumu hem de hoş olduğumu düşünüyordum ve ona karşı da her zaman sıcak ve yakın bir kadındım. Tabii çok hoş başlayan Evluluğumuz daha sonra benim kısır olmam sebebiyle azıcık problemli Bakire Öyküleri olmaya başladı reelinde bunun üstesinden de geldik tüp bebek filan sınadık birkaç defa ama olmadı. Sonrasında bu gidişatı kabullendik ve artık bu hayatı ikimiz yaşamaya başladık fakat eşimin bana olan alakası giderek düştü artık beni çok sevmediğini seziyordum.

Üstelik daha öncekinden yalnızca yurtiçinde uzun yol sürücülüğü Kızlık Bozma Seks Öyküleri ile giden de bir iki gün içerisinde geri dönen eşim artık yurt dışına çıkmaya başlamış ve daha uzun vakit benden ayrı kalmaya devam etmişti. Tam bu süreç içerisinde benim yalnızlığım giderek sabrederek arkasıydı hatta psikolojik meseleler yaşayarak dayanak almaya dahi başladım. Fakat ne olursa olsun içimdeki yalnızlık duygusu bitmiyordu netice itibariyle benim de bir erkeğin alakasını ve sevgisine lüzumum vardı. Ben de bu alaka ve sevgiyi yan komşumuz olan mert bey de buldum. Tabii ilişkimiz öyle hemen başlamadı. Azıcık size mert hakkında da bilgi vermek istiyorum. Mert, 27 yaşında bizim yan komşunuz başka bir deyişle yan dairemizde oturan polis memuru bir beyefendi idi. Neticede aramızda bir komşuluk ilişkisi vardı ve polis memuru olması dolayısı ile de eşim ona güveniyordu başka bir deyişle beni Evta yalnız vazgeçtiğinde filan hemen Mert ’e emanet ediyordu. O da sağ olsun hiçbir zaman bana o yalnızlığı sezdirmedi Evta korkmam için her gün kapımı çaldı nasıl olduğumu sordu. Eşim şehir dışında olduğu günlerde aralıksız benimle ilgileniyordu ama benim o aralar kafamdan tabii ki onunla bir ilişki fikri geçmiyordu. Fakat zaman ilerledikçe ve eşimin bana olan alakası eksildikçe ben de artık değişik arayışlar içerisine girmeye başlamış belki de Mert ’in hiç olmayan alakasını bana alaka olarak düşünmeye başlamıştım. Neticede bir Kızlık Bozma Öyküleri erkek sana hal hatır sorunca kendini bedelli seziyorsun Mert ’in bu yaklaşımları da bana kendimi bedelli sezdirmeye başladı. Sarihçesi onunla bu doğrultudaki ilk temasımız eşimin Rusya seyahati sırasında oldu. Yeniden de eşim Türkiye dışına seyahate çıkmak için hazırlanımyordu ve o gün mert Eva girerken bizi görmüştü. Kapıda ayaküstü sohbet ederken eşimi yeniden her zaman olduğu gibi yurt dışına çıkacağını ve benim Mert ’e emaneti olduğumu söyledi. O da gözünün arkada kalmamasını aralıksız hakimiyet edeceğini söyleyerek eşime güvence verdi. Neyse o gün kapıdan eşimi uğurladım bu defa sıcak bir vedalaşma olmuştu ama dediğim gibi benim her zaman bir götten sikiş Öyküsü tarafımı beceriksizdi eşimin bana olan alakasını düşmesi beni çok ilgisizlik etmesi ve aralıksız böyle şehir dışına seyahatleri çıkıyor olması beni çok üzüyor da artık. O gün de gerçekten bu sebeple canımm son derece bunalmıştı.

Eşim iyi bir şirkette çalışıyor başka bir deyişle parasal olarak gidişatı İş Yeri Seks Öyküsü son derece iyi tabii ki bu iyi ihtimalleri sağlamak için de sık sık but seyahatlere gitmesi gerekiyor. Ama benim için ehemmiyetli olan para değil ben her zaman aramızdaki yakında umursayan birisiyim başka bir deyişle çok paramız olmasa da aile huzurumuz olsun istiyordum. Her neyse dediğim gibi o gün çok canımm bunaldı ve ben de Evta bulunan şarap şişelerinden birini açtım yanımna da azıcık yemek hazırlayarak yemeye başladım. Bir yandan içiyor bir yandan yiyordum azıcık da moralim bozuk olduğu için gecenin ilerleyen saatlerinde kafam hafiften hoş olmaya başladı ama tabii ki içmeyi de vazgeçmedim yeni bir şişe açarak şarap içmeye devam ettim. Mert sabah nöbetten gelmişti o gün akşama kadar yatacağını zati hipotez etmiştim ama gece saat 9 gibi kapımı çaldı. Kapıyı açtığımda tökezleyerek duruyordun karşımda da mert vardı ve benim üzerimde de Ev etrafında olduğum için gecelik vardı. Adam götten sikiş Öyküleri kapıda beni o halde görünce gözleri faltaşı gibi açıldı gerçekten azıcık kafasını çevirdi bakmamaya çalıştı ama bir yandan da gözünü benden alamıyordu. Benim ayyaş olduğumu da fark etmişti ve bana bir mesele olup olmadığını sordu. Bende olmadığını öyle kendi kendime şarap içtiğimi söyleyerek onu da içeriye davet ettim. Çekingen ve utangaç olsa da içeriye gelmeyi kabul etti sanımrım benim gidişatım azıcık ona kaygı vermişti. Her neyse içeriye geldikten sonra ona da bir bardak şarap doldurdu ve masada karşılıklı sohbet etmeye başladık. Ben içkinin de tesiriyle bir anda dökülüverdim başka bir deyişle içimdeki olan İş Yeri Seks Öyküleri her şeyi ona anlattım eşimin bana karşı ne kadar pervasız olduğunu ne kadar güç günler geçirdiğini filan anlattım bir yandan da hıçkırarak ağlamaya başlamıştım. Mert yaş olarak benden minik de ama bir hayli de olgun bir adamdı başka bir deyişle onunla konuşmak sohbet etmek hoştu. Ben ağlarken beni avuntu etmeye çalışıyordu bu sırada elime dokundu onun elini sezince bir anda içinde bir kıpırdanma oldu ama ben tabii ki yeniden de eşime sadık kalmaya gayret ediyordum buna karşılık vermemek için de elimden geleni yaptım o anda ama içim durmuyordu kıpırdıyordu.

Her neyse sohbet muhabbet öyle devam etti gece saat ilerleyince de mert evine geçmek için kalktı. Bu arada iki şişe şarabı da ikimiz beraber Grup Seks Öyküleri tamamlamıştık benim kafa gerçekten leyla olmuştu son derece ayyaş olmuştum ayakta dahi güç duruyordum. Tabi beni o halde vazgeçmek istemedi ve yatağıma götürüp yatırmak istedi koluma girip beni yatak odasına doğru götürdü ve beni yatağa yatırdı. Bu anları hayal meyal hatırlıyorum ve o anda fark ettiğim bir şey oldu Mert ’i yatağa uyuduktan sonra bir anda kendime doğru çektim de dudağına bir öpücük kondurdum. Her neyse adam neye uğradığını afalladı ve kendini elektrik çarpmış gibi geri çekti onu da fark etmiştim sonrasında ise sızmış kalmışım. Ondan sonra mert bana değdi mi öptü mü hiçbir şey hatırlamıyorum ertesi gün uyandığında Evta tek başımaydım ve mutfakta duran şarap şişesi ile bardakları görünce usum başıma geldi. Hemen Mert ’e ileti attım gece çok ayyaş olduğumu ve yanlış bir şey yaptıysam kusura bakmamasını söyledim. Kısa vakit sonra da ondan yanımt geldi ehemmiyetli olmadığını gayet hoş ve sevinçli bir gece olduğunu söyledi. Gün içinde Evu derle erken usuma Mert ’i öptüm o anlar geldi. Hatırlayınca bir anda gülümsediğimi fark ettim. İşte o anda Mert ’le beraber olma fikri usuma yerleştiği başka bir deyişle böyle bir uğru Erotik Seks Öyküleri kaçıramazdım, hazır kocamda Türkiye ’de yokken ne yapıp ne edip bu adamla beraber olmalıydım. O gün hemen mutfağa girdim kolları sıvadım ve mert için yemek yapmaya başladım gerçekten çeşit çeşit yemekler hazırladım bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçtiğini de kocamdan dolayı çok iyi öğreniyordum. Tabii tam bu yemekleri hazırlarken Mert ’i haber vermek usumun ucundan dahi geçmemişti adamın o günü için olup olmadığını hiç öğrenmiyordum ama nöbetten geleceğini çok Kandırma Seks Öyküsü iyi öğreniyordun. Akşam uyandığını hipotez ettiğim saatte kapısına giderek çaldım. Karşısında beni görünce azıcık şaşırdı ama ben hemen mevzuya girip onu yemeye davet ettim. Evvel yok zahmet olmasın filan dedi ama ben zati hazırlık yaptığımı ona teşekkür yemeği hazırladığımı söyleyince de beni kıramadı. Bu arada zati her zaman şık giyinen biriyim ama o gün mert için daha da şık giyinmiştim başka bir deyişle hazırlık yaptığım her halimden emin oluyordu.

Ben Eva geçtim benim arkamdan 5 dakika Ensest Seks Öyküsü sonra filan da kapı tekerrür çaldı ve Mert kapıdaydı. Eva girip onun için hazırladığım sofrayı görünce gerçekten çok şaşırdı neden bu kadar zahmet ettiğimi filan sordu. Ben de kocamın olmadığı her zaman da bana sahip çıktığını o surattan teşekkür emelli ve dün akşam için de teşekkür etmek için böyle bir masa hazırladığımı söyledim. Yeniden şarabımızı açtık ve tabii ki yemeklerimizi yemeye başladık yeniden tabii ki sohbet muhabbet devam etti. Aramızda şahane bir frekans tutmuştuk gerçekten sohbet etmek çok neşeliydi ben onun yanımnda çok eğleniyordum ve bardaklarda peşpeşe gidiyordu. Gece ilerledikçe kafam hoş olmaya başladı yeniden ve her zamanki gibi duygusallaştım. Yeniden kocamın bana olan dikkatsizliğinden şikayet etmeye başlamıştım ve bu sırada mert benim ayyaş olduğunu fark ederek bu defa beni alıp koltuğa geçirdi ikimiz koltukta yan yana oturup bir yandan içmeye bir yandan sohbet etmeye devam ettik. Zaman ilerleyip ben ağlamaya başladıktan sonra mert bu defa benim suratımı avuçlarının arasına alarak ağlamak sana hiç yakışmıyor lütfen hep gül dedi. Onun bu lafları sanki kalbimin fethetti ve o anda hiç düşünmeden Mert ’in dudaklarından öpmeye başladım. Evvel yeniden kendini bir geri çekti ama bu sefer onun da gönlü vardı farkındaydım ve çok geçmeden benim ısrarım üzerine bana karşılık vermeye Ensest Seks Öyküleri başladı. Artık koltukta çılgın gibi öpüşüyorduk ve ben cinselliğe o kadar aç gidişattaydım ki hiç bekleyecek tahammülüm yoktu. Hemen mersin kucağına çıktım bacaklarımı açıp kucağına oturdun ve dudaklarına bu biçimde öpücükler kondurma ya devam ettim. Artık ok yaydan çıkmıştı ikimiz de birbirimize sahip olmak istiyorduk ve mert elleriyle benim göğüsleri mi öyle bir avuçluyordu ki kendimden geçiyordum o değdikçe. Gerçekten boşalacak gidişata geliyordum uzun zamandan beri seks yapmamıştım o beni okşadıkça amımdan sular şelale gibi akıyordu. Resmen adamın değişleri Kandırma Seks Öyküleri dahi beni inletmeye yetiyordu o da bunun farkındaydı ve azıcık daha ileri giderek göğüslerimi dekoltemin dışına çıkardı bu biçimde öpmeye ve yalamaya başladı.

Zati azıcık sonra da beni kucağından indirip Dul Seks Öyküleri koltuğa oturttu mini olan giysimi iyice yubayanya sıyırdıktan sonra külotumu da yana sürükleyerek dudakları ile benim mis gibi kokan vajinamla birleştirdi. O anda ben zevkten havalara uçuyordum çığlıklarım artık evin duvarlarında yankılanmaya başlamıştı. Tabii bir yandan da komşular kocamın Evta olmadığını öğreniyordu dinlememeleri için kısık sesle inlemeye çalışıyordum. Uzun zaman sonra ilk kere orgazmı Mert ’in dudakları arasında tattım gerçekten inleyerek çığlık atarak onun ağzının içine boşalıverdim. Ben boşaldıktan sonra yatak odası arka tarafta olduğu için sesin daha az dinleneceğini düşünerek Mert ’i elinden yakalayıp yatak odama götürdüm. O benim istediğim muameleyi bana yapmıştı ve şimdi gizeme bendeydi ona hayatının en hoş saksosunu yaşatmak için hemen harekete geçtim. Hemen oracıkta onu yatağın kenarına oturdum önünde diz çöktüm pantolonunu indirdikten sonra da penisini ağzıma alıp dondurma yalar gibi yalamaya başladım. Bütün bir hayat kadını gibi yapıyordum bir işi gözlerini gözlerimden ayırmıyor aralıksız olarak onu tahrik edecek her türlü sesi çıbayanyordum. Mert Hekim Seks Öyküleri kendinden geçmiş vaziyetteydi kafamı aralıksız penisine bastırıyor gırtlağıma kadar penisini ağzımın içine sokuyordu. İkimiz de kendimizi kaybetmiştik artık ve bu durumun dönüşü yoktu. Dakikalar süresince sakso sürükledikten sonra mert de boşaldı. Ama tabii ki ikimize de yetmemişti daha aşırısı gerekliydi bu gece bizim için. Sonra yine birbirimizi tahrik ettik ikimiz de iyice kıvama geldikten sonra artık cinsel birleşmenin zamanım gelmişti. Yapmamız gereken şey de çok kolaydı.

Mert yeniden yatağın kenarına oturdu ve benim elimden Baldız Seks Öyküleri tutarak doğrudan penisinin üzerine o yakalamaya başladı. Uzun zamandan beri ses yapmadığım için vajinam iyice dardı ve ben aralıksız olarak kegel egzersizleri yaptığım için son derece sıkı vaziyetteydi. Benim o dar ve sıkı vajinama girerken aldığı cılız ve Mert ’in suratından okunuyordu bende en az onun kadar zevk alıyordum. Tamamen içime girdiğinde azıcık durdum bekledim dudaklarına yapışıp onu öptüm ve sonrasında penisin üzerinde sanki dans eder gibi zıplamaya başladım. İkimiz de zevkten çığlıklar atıyorduk ve bu defa arka tarafta olduğumuz için çok daha rahattık hiçbir şeye mani olmuyorduk. Bu arada benim kısır olduğumu Mert ’te biliyordu başka bir deyişle içime boşalmasında hiçbir mahzur yoktu. Beni kucağında deliler gibi zıplattıktan sonra bu Bakire Seks Öyküleri defa tek bir saldırıda altına aldı bacaklarımı omuzuna kaldırarak bu sefer sert bir biçimde içinde çılgın gibi git başka bir deyişle yapmaya başladı. Uzun sürdü zira ikimiz de ilk postayı boşalmıştık ve bu defa daha uzun sürmesi için hiçbir mahzur yoktu. Birkaç dakika sonra da boşalmaya başladık aynı anda inleyerek titreyerek iki Manita gibi kendimize vazgeçtik. Sonra da hem içkinin tesiri hem de tabii ki seksin verdiği bitkinlikle sızıp kalmışız yatakta. Sabah onunla beraber uyanmak gerçekten şahane bir duyguydu benim için. Bu arada Mert ’le tabii ki ilişkimiz devam etti başka öykülerde Adult Seks Öyküleri yeniden bunları size anlatacağım dostlar.

 

No Tags

642 toplam, 1 bugün

  

Cevap bırakın

You must be logged in to post a comment.

Asker Manitamin Tecavüzüne Uğradım - Orospu Aynı Şirkette Çalıştığımız Kız Arkadaşım İle Patrona Grup Şeklinde Amıma götüme soktu Azgın Halam Seks Hikayelerini Sürekli Bana Anlatıyor - Orospu Azgınlıktan Yerinde Duramayan Üvey Annemi Sikiyorum - Orospu Azgınlığımı Sanayideki Araba Tamircisi İle Dindirdim - Orospu Azgın Rus Kızı İle Otelde Yaşadığım Ateşli Seks - Orospu ağzımı yüzümü Ağzına yüzüne geçirdim - Orospu ağzımı yüzümü siktirdik - Orospu Babamın Genç Ateşli bayansı Bana Her Gün Sakso Çekiyor - Orospu Babası Oğlundan Daha İyi Sikmeyi Başardı - Orospu Baldızımla Tatlı Kaçamaklar - Orospu Bayan Kuaförü Dul bayanyı Dükkanımnda Amıma götüme soktu Bayan Kuaföründe Çalışan İki Kız İle Grup Seks Yaptım - Orospu bayanmı Halasının Kızı İle Haberi Olmadan Aldattım - Orospu bayanmın Ateşli Halası - Orospu bayanmın İhaneti Hayatımı Param Parça Etmişti - Orospu bayanmı Oğlumla Seks Yaparken Yakaladım - Orospu Canımm Türbanlı Halam - Orospu Dişçide Tanımştığım Seksi Kızı Ve Ablasını Grup Sikiyorum - Orospu Doğum Günümde Kuzenim Bana Grup Seks Partisi Verdi - Orospu escort ataşehir Eşimin Patronu İle Gizli Gizli Seks Yapıyoruz - Orospu Fantezi Manyağı Üvey Annemi Sikiyorum - Orospu Kafede Ayarladığım Özbek Kızla Çılgın Birlikteliğim Hiç Aklımdan Çıkmıyor - Orospu Kocam ile Seks Yaparken Yandaki Komşu Kapıyı Çalınca Grup Yaptık - Orospu Kocamın Parası İle Jigolo Tuttum - Orospu Korsan Taksicime Vererek Her İstediğim Yere Ücretsiz Gidiyorum - Orospu Kuzenimin Odasında Prezervatif buldum - Orospu Kızlığımı Üvey Abime Bozdurdum - Orospu Mahallenin En Seksi Kızını Kucağımdan İndirmiyorum - Orospu Otelde Tanımştığım İki Yabancı Bayan İle Grup Yaptım - Orospu Pizzacı Elamanım Eve Attım - Orospu Seks Canlısı Baldızımı Yalayarak Bitiriyorum - Orospu Sekse Düşkün Üvey Abime Verdim - Orospu Seksi Hemşiremi Götten Sikiyorum - Orospu Sınıf Arkadaşım Olan İkiz Kız Kardeşleri Grup Amıma götüme soktu Yabancı Dil Kursuna Kayıt İçin Gelen Öğrencimi Acımasızca Amıma götüme soktu Yakışıklı Amcam İle Yaşadığım Yasak Aşk - Orospu Yeni Manitam İle Eşsiz Bir Gece Yaşadık - Orospu Çocukluk aşkımı Yıllar sonra Bulunca İkimizde Dayanamayıp Seks Yaptık - Orospu Üst Komşum Murat İle Soluksuz Seks Hikayem - Orospu Üvey Ablamı Duşta Kıstırdım - Orospu Üvey Babam Beni Her Gün Sikip Mutlu Ediyor - Orospu İki Kuzenimi Grup Sikmenin Keyfini Yaşıyorum - Orospu İnşaat Ustasının Büyük Yarağı İle Baya Bir Zorlanmıştım - Orospu

maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort anadolu yakası escort ataşehir escort pendik escort kartal escort kadıköy escort