Welcome, visitor! [ Oturum aç

Yurdun Yakışıklı Güvenlikçisine Evinde Verdim

Gerçek Seks Hikayeleri Mayıs 13, 2021

Yurdun Yakışıklı Güvenlikçisine Evinde Verdim

selamlar dostlar benim adım defne. Bu platformda Adult Seks Öyküleri okumayı gerçekten çok beğeniyorum ve son zamanlarda azıcık da boşluktan dolayı sanımrım müdavimi oldum desem palavra olmaz. Herkes gibi bende başımdan geçen hadiseyi buradan paylaşmak istedim zira ben de talebelik senelerimde çok ateşli bir seks ilişkisini yaşamıştım. Ama evvelinde sizlere azıcıkçık kendinden bahsetmek istiyorum şu anda 26 yaşındayım üniversite mezunuyum Ankara ’da yaşamaya devam ediyorum. Ailem başka bir şehirde küçük kırsal bir şehirde yaşıyor o yarıyıllarda natürel ki üniversiteyi kazanmak benim için çok ehemmiyetliydi kazanımp kendimi başka büyük bir şehre atmak aile baskısından da azıcık kurtulmak istiyordum. Çok sıkı bir biçimde hazırlandım üniversiteye iyi de bir kısım kazandım ve sonunda kendimi Ankara ’ya atmayı muvaffak oldum. Ama natürel ki üniversitenin ilk yılında aile baskısı yeniden yakama vazgeçmedi ailem yakalattı yurtta kalacaksın diye onun da beni devlet yurduna yerleştirmeyi muvaffak oldular. Neyse öyle ya da böyle netice haysiyetiyle artık üniversiteli olmuştum ve azıcık daha rahat takılmak için karşımda büyük bir fırsat vardı.

Natürel ki kayıt safhası şu bu derken bir hayli koşturma içerisinde geçti sonunda nihayet hayallerime kavuştum babam beni getirdi Ankara ’ya yurda yerleştirdik sonra da vazgeçip gitti. Ama ilk zamanlarda işte böyle büyük bir şehre geldiğim için azıcık sudan çıkmış balığa dönmüş gibiydim başka bir deyişle ne yapacağımı nasıl yapacağımı nasıl bir dost etrafı kuracağımı netlikle bilmiyordum. Ama neyse ki 3 şahsiyet bir odaya düştüm başka bir deyişle hemen odadaki kızlarla bir bağlantı halinde geçtim neticede üçümüz de aynı Okul (mektep)te okuyorduk aynı kısımda dokunulduk ama Okul (mektep)te de bir arada olma fırsatımız vardı. Dostlarımdan biri İstanbul ’dan birisi de İzmir ’den gelmişti ikisi de son derece rahat kızlar da başka bir deyişle onların yanımnda ben azıcık sırıtıyordum ama yeniden de problem yoktu beni aralarına kabul ettiler.

Öyle ya da böyle Okul (mektep)te de azıcık dost grubu oldu başka bir deyişle bir sosyal etrafa sahip olmaya başlamıştım artık bu da beni her geçen gün daha rahat hissettiriyordu. Ama benim daha evvel hiç erkek Manitam olmadığı için erkeklerle bağlantı kurmakta azıcık zorlanımyordum sarihçesi etrafımdaki kız dostları da bana gelecekleri fobisiyle daha evvel böyle bir şey yaşamadığımı anlatamıyordum. Özellikle oda dostunun olan İzmirli kız her gün başka bir erkekle takılıyordu hatta yurda pek uğramıyor orada dahi son yarıyıllarda iyice salmıştı ve ben de onun yaşadığı bu yaşama özenmeye başlamıştım artık. Ama işte onun sağladığı civarı nasıl sağlayacağımı bilmiyordum neticede kız bu mevzuları aşina da beni hiç olmamıştı ve ben çok içine kapanımk biriydim yavaş yavaş yalnızca bu kızlar sayesinde açılmaya başlamıştı. Her neyse gel zaman git zaman yurda giriş çıkış yaparken bizim güvenlikte olan birini fark ettim.

Başka Bir Deyişle gerçekten manken gibi birisiydi gençti de bizim yaşlarımızdaydı ona büyük bir hayranlık dinlemeye başlamıştım çok yakışıklıydı. Ama natürel ki benim onunla konuşacak ya da bağlantı kuracak bir cesaretim yoktu bir yandan içten içe kendimi yiyordum bir yandan da bu iş olmaz diye düşünüp vaz geçmeye çalışıyordum. Bir gün İstanbul ’da olan oda Manitam odaya geldiğinde benim dalgın halimi fark etti hayırdır neyin var filan diye sordu. Evvel anlatmak istemedim geçiştirmeye çalıştım ama Manitam ısrar etti gerçekten onunla her şeyi görüşebileceğimi önyargılı yanaşmadan beni dinleyeceğini söyledi. Sarihçesi azıcık içim hafiflemişti onun böyle yanaşması da güzelime gitmişti artık içimdeki bu meseleyi onunla paylaşmak istiyordum bir biçimde buna bir çözüm bulmamız gerekiyordu.

Ben de daha fazla katlanamadım ve gidişatı anlattım başka bir deyişle daha evvel hiç erkek Manitam olmadığını ailemin bana hep çok baskı yaptığını o surattan erkeklerle bağlantı kurmaktan çok çekildiği bir söyledim. O da bunun olabilecek bir gidişat olduğunu ama artık özgür olduğumu ve bir biçimde benim de bir erkek Manitam olacağını söyledi. Neyse o günü böyle geçirdik ertesi gün Manitam saklı saklı odaya azıcık alkol getirmiş oturup beraber içmeye ve tasalaşmaya başladık. O da Manitasinden yeni dağıldığı için zati yalnız da azıcık da tasalıydı konuşurken birbirimizi de avuntu etmeye çalışıyorduk. O sırada bizim İzmirli olan dost da odaya geldi o bensiz felekten bir gece çalmak ha filan diyerek bize azıcık takıldı. Natürel ki sonra geldi o da bir gün yanımmda oturdu zati bu üçlü biz iyi dost olmuştuk artık her şeyi paylaşmaya başlamıştık.

İçtikçe şişede durduğu gibi durmadı natürel ki herkes meselesini problemini anlatmaya başladı ben de o anda sanki bülbül kesildim. Mevzu güvenlikteki çocuğa geldi ve ben de bir anda anlatı verdim içinde olanları. İzmirli olan oda Manitam o anda büyük bir afallamışlıkla beni dinliyordu ama afallamışlığı benim aşık olmam dan dolayı değil benim bunu uzun zamandan beri onlara anlatmamandan dolayıydı. Sonra bildim ki o da Manitam bu çocuğu yakından tanımyormuş başka bir deyişle onun Manitasi ile bu çocuk aynı Evta kalıyormuş o da başka bir şehirden gelmiş ve burada yalnızmış. Bana boşu boşuna üzmüşsün kendini ben sizi tanımştırdım dedi. O anda hem hafifledim hem de gerçekten çok çekin ve korktum zira tanımşsam çocukla ne konuşacağım hiçbir şey bilmiyordum. Ama kızlar o mevzuda da gerçekten beni çok hafifletti saçmalama bir sana her mevzuda destekçi oluruz filan dediler ben de onun huzuru ile o gece derin bir uykuya daldım.
Ertesi sabah beni dostlarım uyandırdı yataktan gerçekten çok güç kalktım zira ilk kere içki oluyordum başımda çatlıyor ordu neredeyse. Neyse bunlar tasarı yapmışlar dışarıda bir kafede kahvaltı yapacaklarmış o gün de hafta sonuydu zati mektebi yoktu ben de kabul ettim.

Bu arada ailemin parasal gidişatı iyi başka bir deyişle parasal anlamda hiçbir kasvetimiz yok o surattan her yere param cebimde gide biliyordum. Neyse kahvaltı yapacağımız kafeye gittiğimde bir de ne göreyim bizim yurdun güvenlikçisi de orada bir de yanımnda bizim İzmirli kadın erkek dostu var. Hatta İstanbullu Manitam içinde birini getirmişler başka bir deyişle böyle klasik grup sohbeti olsun diye bir etraf hazırlamışlar. Çocuğu orada karşımda görünce büyük şok geçirdim ne yapacağımı öğrenemedim ama bizim kızlar böyle hınzır hınzır gülmeye başladılar. Neyse hadi sonunda istediğimi olmuş hayallerime kavuştum ama şimdi gerçek çocukla yakınlık kurmak meseleydi. Sanımyorum ki bizim kızlar çocuğa benim duygularımdan da azıcık bahsetmişler zira ilk kere giren o oldu benimle tanımşmak istedi çekingen olduğumun da farkında idi kavradığım kadarıyla.

Güzelime gitti sarihçesi bu gidişat benim işimi basitleştirdi neyse o gün bana de sohbeti koyulaştırdık ben de artık azıcık daha rahat sezmeye başlamıştım kendime ve günün sonunda çocuk benim telefon numaramı istedi. Natürel ki verdim o akşam da hemen yazışmaya başladık. Gerçekten içime içime sığmıyordu ilginç derecede mutlu hissediyordum kendimi neticede benim de artık bir erkek Manitam olmak üzereydi ve bu gidişat benim için bir tabuydu devrilmişti nihayet. O gece gerçekten çok mutlu oldum kızlara da kezlerce teşekkür ettim beni tanımştırdıkları için çocuk da çok tatlı dilliydi zati yakın memlekette oturduğumuz için birbirimizin halinden de anlıyordu. Ayrıca hiç çekinmeden utanmadan aile baskısına filan onu anlattım ilk kere bir erkek Manitam olduğunu söyledim. Oda bu gidişatı kavrayışla karşıladı ve netlikle çekinecek bir şey olmadığını rahat davranmamı söyledi.

Ben de natürel ki onun dediğini yapmaya karar verdim zira rahat olmak istiyordum artık daha öncekisi gibi baskıcı bir yaşamın içerisinde olmak istemiyordum yok da o günden sonra gerçekten sık sık yazışmaya başladık yurtta zati giriş çıkış sırasında onu görüyordum ama dışarıda da buluşmaya hafta sonlarını birlikte geçirmeye başladık. Natürel ki minik tefek yakınlaşmalar da başlamıştı artık öpüşmeler koklaşmalar gülüşmeler filan derken iyiden iyiye Manita olmuştuk. Ama ben çevremde olan dostlarımın yaşamına o kadar çok özeniyorum ki onlar gibi artık ben de erkek Manitamun evinde kalmak seks yapmak birlikte olmak filan istemeye başlamıştım ama bunu natürel ki erkek Manitama söylemekten çekiniyorsun utanımyordum azıcık. Neyse bir gün benim doğum günümdü kızlar erkek dostlarımızın evinde bir organizasyon yapmışlar ama natürel ki benim bundan hiç haberim yoktu.

O gece yurda gitmeyecektik azıcık kasvet olabilir natürel ki ama kızlar bir biçimde bu gidişatı ayarladılar ve sonunda akşam olduğumda Evta buluştuk. Natürel ben sürpriz temennisi içindeydim ama bu kadar hoş bir şeyler olacağını hiç hipotez etmemiştim karşımdaki manzara gerçekten beni çok mutlu etti erkek Manitamun armağanları çiçekleri filan çok coşturdu. Kızlarda hepsi bana armağanlar almışlardı onların erkek dostları da başka bir deyişle gerçekten ilk kere bu kadar geniş kapsamlı bir doğum günü kutluyordum evvelki doğum günleri hep aile arasında oluyordu. Neyse natürel ki küçük bir Ev partisi gibi olduğu için içki filan da vardı oturduk yedik içtik içki aldık e gecenin sonu olduğundan herkes kendi odalarına çekildi Manitasi ile birlikte. Biz de Manitamle salonda öylece kalakaldık. Kavradığım kadarıyla o benden bir atak bekliyordu ben de ondan ama sonunda cesaretini topladı ve istersen artık biz de yapıp uyuyalım mı dedi.

Natürel ki kabul ettim ama fazla coşkuluydum zira ilk kere Manitamle beraber yatacaktım daha evvel böyle bir şey hiç olmamıştı ve büyük bir coşkuyla kalbim ciddi anlamda ağzımdan çıkacakmış gibi atarken odaya geçtik. Neyse ilk baştan böyle bir şey ikimizin de usunda yoktu belki ama ben uzun zamandan beri kafamda tasarlayıp duruyordum ilki nasıl olur filan diye hatta bunu düşlerimde filan görmeye başlamıştım son yarıyıllarda. Manitam yaparken kolları ile beni sardı ama o anda kalp atışlarım daha da uzmanımnca fark etti gidişatı. Hayırdır aşkım bir mesele mi var neden kalbin öyle atıyor filan dedi ben de coşkulu olduğumu söyledim. Ben öyle deyince güldü ve dudağına bir öpücük kondurdu ama işte o andan sonra ne olduysa oldu o masum küçük öpücük bir anda ateşli bir öpüşmeye dönüştü.

Gerçekten hakimiyetinizi kaybetmiş gidişatta ikimiz de birbirimizi çılgın gibi öpüyor ve bir yandan da birbirimizi soyuyorduk. Kısa zaman sonra da tamamen üryan kaldık ben bir yandan utanımyorum ama bir yandan da çok istiyordum onunla olmayı. Daha evvel hiç ilişkiye girmediğimi bildiği için istiyor musun diye sordu. Sanımrım alkolün de verdiği o cesaretle istediğimi söyledim. Ben öyle söyleyince de Manitam evvel alnımdan sonra da dudaklarımdan öptü sonra boynuma doğru oradan da yavaş yavaş göğüslerime doğru indi. Tabi bir yandan da ciddi anlamda korkuyordum başka bir deyişle ya yapamazsam ya olmazsa filan diye ama erkek Manitam çok profesyonel görünüyordu ben de tamamen kendimi ona kaptırdım ve vazgeçtim. Bir zaman sonra vajinama doğru indi yavaş yavaş orayı öpmeye koklamaya başladı ve o yap bunları yaptıkça ben kendimden geçmeye başladım.

Gerçekten içimde bir şeyler oluyordu kendimi çok güç tutuyordum bunlar mastürbasyon yaparken yaşadığım duygular da ve boşalmak üzeri olduğumu fark ediyordum. o anda bunu kavrayan Manitam kendini yakalama aşkım vazgeç dedi ben de öyle yaptım ve sarsılarak boşalmaya başladım o beni yalarken. Azıcık durdu benim serinkanlılaştırmak için yine dudaklarımdan öptü ve sonrasında bu kere tekerrür bacaklarımın arasında yerini aldı. Natürel ki artık içine girmenin zamanım gelmişti onun için de zati o da yavaş yavaş bunu yapmaya başladı hafif hafif soktu ve kızlık çeperine erişti. O anda azıcık canımm uyanımnca kavradım ki kızlık çeperim çılgınında zati Manitam de durdu ve geri çıkardı sonrasında bir peçete takviyesiyle kanları arındı. Ben serinkanlılaşıp kanlarda tamamen durduktan sonra yine içine girmeye devam etti o kadar çok soktu ki içime canımm yanımyordu ama bir o kadar da zevk alıyordum.

Sonrasında da benim acımın geçmesi için azıcık bekledi ve sert bir biçimde git gel yapmaya başladı ilginç zevk alıyor çoluk atmamak için kendimi güç tutuyordum ama değişik odalarda dostlarımız olduğu için bir biçimde kendime mani olmaya çalışıyor dudaklarımı ısırıyordum. Benim bu halim onun ilginç güzeline gitmişti sanımyorum ki zira ben böyle yaptıkça o daha sert git gel yapmaya devam ediyordu ve sonunda o da direnemedi içinden çıkardı karnımın üzerine boşaldı hem de ne boşalmak.
Ama natürel ki bu tek sefer ikimize de yetmemişti zira ikimiz de çok erken boşalmış tık ve azıcık arınılıp dinlendikten sonra yine öpüşmeye yiyişmeye başladık. O gece sabaha kadar bir iki posta seviştik dostlar sabah zati çok geç uyandık ki Evtaki herkes çıkıp gitmişti bizde kimse uyandırmak istememişti.

Zati çiçeği burnunda bir çift olarak bizim de bütün olarak beklediğimiz buydu onlar da sanımyorum ki bizi yalnız vazgeçmek istemişlerdi. Hemen Manitamle beraber kahvaltı hazırladık kahvaltı masasında natürel ki oynaşmaya öpüşme koklaşma ya devam ettik ve natürel ki sonunda bu koklaşmalar yatakta son buldu. Benim için harika bir duyguydu bu ona olan hayranlığım her geçen dakika daha da artıyordu sanımyorum o da beni artık çok seviyordu. Bu arada ben en başta söylemedim ama ben de hoş bir kızım palavra olmasın başka bir deyişle erkekler benden hoşlanımyor peşinden de çok erkek koştu. Neyse bu ilişki 2 yıl kadar devam ettiği mektebin ikinci senesinde onun bizim yurttaki işi bitince parçaladık zira o memleketine döndü arada çok büyük mesafeler vardı o surattan da gözden ırak olan gönülden de ırak olur hesabı aramızda konuşarak uyuşarak parçalamaya karar verdik. Ama şimdi bunu yazarken onu yine özlediğimi fark ettim en azından bir ileti atmayı düşünüyorum belki bir defa daha birbirimize bir fırsat vermek gibi bir olasılığımız olur kim öğrenir?

No Tags

619 toplam, 1 bugün

  

Cevap bırakın

You must be logged in to post a comment.

Asker Manitamin Tecavüzüne Uğradım - Orospu Aynı Şirkette Çalıştığımız Kız Arkadaşım İle Patrona Grup Şeklinde Amıma götüme soktu Azgın Halam Seks Hikayelerini Sürekli Bana Anlatıyor - Orospu Azgınlıktan Yerinde Duramayan Üvey Annemi Sikiyorum - Orospu Azgınlığımı Sanayideki Araba Tamircisi İle Dindirdim - Orospu Azgın Rus Kızı İle Otelde Yaşadığım Ateşli Seks - Orospu ağzımı yüzümü Ağzına yüzüne geçirdim - Orospu ağzımı yüzümü siktirdik - Orospu Babamın Genç Ateşli bayansı Bana Her Gün Sakso Çekiyor - Orospu Babası Oğlundan Daha İyi Sikmeyi Başardı - Orospu Baldızımla Tatlı Kaçamaklar - Orospu Bayan Kuaförü Dul bayanyı Dükkanımnda Amıma götüme soktu Bayan Kuaföründe Çalışan İki Kız İle Grup Seks Yaptım - Orospu bayanmı Halasının Kızı İle Haberi Olmadan Aldattım - Orospu bayanmın Ateşli Halası - Orospu bayanmın İhaneti Hayatımı Param Parça Etmişti - Orospu bayanmı Oğlumla Seks Yaparken Yakaladım - Orospu Canımm Türbanlı Halam - Orospu Dişçide Tanımştığım Seksi Kızı Ve Ablasını Grup Sikiyorum - Orospu Doğum Günümde Kuzenim Bana Grup Seks Partisi Verdi - Orospu escort ataşehir Eşimin Patronu İle Gizli Gizli Seks Yapıyoruz - Orospu Fantezi Manyağı Üvey Annemi Sikiyorum - Orospu Kafede Ayarladığım Özbek Kızla Çılgın Birlikteliğim Hiç Aklımdan Çıkmıyor - Orospu Kocam ile Seks Yaparken Yandaki Komşu Kapıyı Çalınca Grup Yaptık - Orospu Kocamın Parası İle Jigolo Tuttum - Orospu Korsan Taksicime Vererek Her İstediğim Yere Ücretsiz Gidiyorum - Orospu Kuzenimin Odasında Prezervatif buldum - Orospu Kızlığımı Üvey Abime Bozdurdum - Orospu Mahallenin En Seksi Kızını Kucağımdan İndirmiyorum - Orospu Otelde Tanımştığım İki Yabancı Bayan İle Grup Yaptım - Orospu Pizzacı Elamanım Eve Attım - Orospu Seks Canlısı Baldızımı Yalayarak Bitiriyorum - Orospu Sekse Düşkün Üvey Abime Verdim - Orospu Seksi Hemşiremi Götten Sikiyorum - Orospu Sınıf Arkadaşım Olan İkiz Kız Kardeşleri Grup Amıma götüme soktu Yabancı Dil Kursuna Kayıt İçin Gelen Öğrencimi Acımasızca Amıma götüme soktu Yakışıklı Amcam İle Yaşadığım Yasak Aşk - Orospu Yeni Manitam İle Eşsiz Bir Gece Yaşadık - Orospu Çocukluk aşkımı Yıllar sonra Bulunca İkimizde Dayanamayıp Seks Yaptık - Orospu Üst Komşum Murat İle Soluksuz Seks Hikayem - Orospu Üvey Ablamı Duşta Kıstırdım - Orospu Üvey Babam Beni Her Gün Sikip Mutlu Ediyor - Orospu İki Kuzenimi Grup Sikmenin Keyfini Yaşıyorum - Orospu İnşaat Ustasının Büyük Yarağı İle Baya Bir Zorlanmıştım - Orospu

maltepe escort ataşehir escort kadıköy escort anadolu yakası escort ataşehir escort pendik escort kartal escort kadıköy escort